İçeriğe geç
Anasayfa » İstanbul Marmaris Nakliyat

İstanbul Marmaris Nakliyat

İstanbul Marmaris nakliyat hizmetinde kaliteyi her anlamda hissetmenin yolu Transfer Nakliyat’tan geçer. Marmaris tatil yöresi olarak pek çok İstanbullunun yaz aylarındaki ikametgâhıdır.

Doğal güzellikleri ile insanları büyüleyen ilçede, doyasıya bir tatil geçirmek isteyenler, Marmaris’ten aldıkları yazlıkla bu keyfi yaşayabilir. Emeklilik sonrası ya da iş nedeniyle bölgeye kalıcı olarak da yerleşmek mümkündür. Kalıcı ya da geçici olarak bölgeye taşınmak için ProTransfer Nakliyat ayrıcalığına güvenebilirsiniz.

İstanbul Marmaris nakliyat hizmetinde gösterdiğimiz titizlik, bizim bu hizmet için en uygun firma olmamızı sağlar. Kullandığımız ambalaj malzemelerinden deneyimli personellerimize kadar her şey dört dörtlüktür. Bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan Marmaris’e eşyalarınızı ulaştırıyoruz.

İstanbul Marmaris Nakliyat Firmaları

İstanbul Marmaris nakliye firmaları arasında karşınıza çıkan pek çok seçenek vardır. Ancak firma seçiminde titiz davranmanız her zaman sizin menfaatinize olur.

Bazı firmalar, size sürpriz masraflar çıkarmak konusunda sınır tanımaz. Bir fiyat üzerinde anlaşırsınız ancak son anda sizden ekstra ödemeler isteyebilirler.

Öte yandan değerli eşyalarınız kaybolabilir ya da kırılıp zarar görür. Bunların hepsi hem stres kaynağıdır hem de para kaybı anlamına gelir.

İstanbul Marmaris taşımacılık hizmeti sırasında ProTransfer Nakliyat olarak size sürpriz masraflar çıkarmıyoruz. Aynı zamanda eşyalarınızın zarar görmemesi için en kaliteli ambalaj malzemelerini kullanıyoruz.

İstanbul Marmaris evden eve taşımacılık hizmeti sırasında sadece deneyimli personellerimize görev vermekteyiz. Eşyalarınıza gözü gibi bakan personellerimiz, herhangi bir sorun yaşanmaması için gereken tüm tedbirleri alır.

İstanbul Marmaris Nakliye Hizmetleri

İstanbul’dan Marmaris’e taşınmaya karar verdiğinizde hemen firmamıza ulaşmalısınız. Firma yetkililerimiz sizin talepleriniz doğrultusunda en uygun taşınma zamanını belirler. Firmamız taşınma sürecinden önce hummalı bir hazırlık yapar.

Tüm ambalaj malzemeleri ve gerekli diğer ekipmanları aracımıza yükleyerek verdiğiniz adrese doğru yola çıkıyoruz. Evinize ulaştığımız zaman şu hizmetleri sunuyoruz:

  • Eşyalarınızı kolilere yerleştiriyoruz.
  • Eşyaların kolilerde zarar görmemesi için destekleyici malzemeler kullanıyoruz.
  • Elektronik eşyalarınızın hasar görmemesi içim sağlam ve dayanıklı ambalaj malzemeleri kullanıyoruz.
  • Sökülecek eşyaları uygun ekipmanları kullanarak demonte hale getiriyoruz.
  • Demonte edilen parçaları tek tek ambalaj malzemeleriyle kaplıyoruz. Vidaları ve bağlantı elemanlarını da poşetlere yerleştiriyoruz.
  • Yeni evinizde demonte edilmiş eşyaların montaj işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
  • Eşyalarınızı yeni evinize asansör sistemini kullanarak taşıyoruz.

İstanbul Marmaris Evden Eve Sigortalı Nakliyat

İstanbul Marmaris evden eve nakliyat hizmetimizi sizlere sigortalı olarak sunmaktayız. Her ne kadar özenli bir taşımacılık hizmeti sunsak da bazen istenmeyen kazalar olabilir. Bu kazalar olsa bile maddi kayıplarınızı sigorta şirketi aracılığıyla telafi ediyoruz.

İstanbul Marmaris Asansörlü Nakliyat

İstanbul Marmaris ev taşıma firması olarak asansör sisteminin getirdiği avantajlardan yararlanmaktayız. Eşyalarınızı asansörlerle kısa süre içerisinde dairelerinize taşıyoruz. Asansörlere dikkatli bir şekilde yerleştirilen eşyalarınız, ilgili kata hasarsız bir şekilde ulaşır.

Eşyalar, dairenizden indirilirken de gereken titizliği göstermekteyiz. Bu sayede asansörden eşyaların düşmesi gibi problemler meydana gelmez.

İstanbul Marmaris Ev Taşıma Fiyatları

İstanbul Marmaris nakliyat fiyatlarında sizler için uygun seçenekler sunmaktayız. Uygun seçeneklerimizden yararlanarak evinizi maddi sıkıntı yaşamadan taşıyabilirsiniz. Evler arasındaki mesafe, personel giderleri, yakıt masrafı; size sunduğumuz fiyatı belirler. Size her zaman uygun fiyatlar sunmaya dikkat ediyoruz.

İstanbul Marmaris Ev Taşımaİstanbul Marmaris Nakliyat Ücreti
1 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti18.000 + KDV Nakliye Fiyatı
2 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti25.000 + KDV Nakliye Fiyatı
3 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti30.000 + KDV Nakliye Fiyatı
4 + 1 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti35.000 + KDV Nakliye Fiyatı
5 + 2 Ev Eşyası Taşıma Hizmeti45.000 + KDV Nakliye Fiyatı
İstanbul Marmaris Evden Eve Nakliyat Ücretleri 2024

İstanbul’dan Marmaris’e taşınmaya karar verdiğinizde hemen telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Bu sayede size en uygun fiyat teklifini sunarız. Fiyat üzerinde anlaşma sağlanması halinde belirttiğiniz gün ve saatte taşıma hizmeti için adresinize geliyoruz.

Tam teçhizatlı olarak adresinize geldiğimiz için tüm işleri bir çırpıda hallediyoruz. Böylesine bir profesyonellik için hemen bize ulaşabilirsiniz. İstanbul İzmir evden eve nakliyat ile tüm ege bölgesine kurumsal hizmet sunmaya devam ediyoruz.

Başka firmalara göre daha ekonomik

Diğer firmalara göre daha pratik

Başka firmalara göre daha kurumsal

Diğer firmalara göre daha profesyonel

×