İçeriğe geç
Anasayfa » İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul Bodrum Nakliyat

İstanbul’dan yola çıkarak keyifli bir yazlık tatili için Bodrum’a doğru yola çıktığınızda, eşyalarınızı İstanbul Bodrum nakliyat firmamız ile yanınızda götürmeniz gerekebilir. Aynı zamanda çeşitli nedenlerle Bodrum’a yerleşmeniz de mümkündür. Bu gibi durumlarda da nakliye firmasına ihtiyacınız vardır.

Bodrum, Türkiye’nin gözde tatil beldelerinden biridir. Öyle ki yaz aylarında tatil için yöreyi seçenler nedeniyle ciddi anlamda nüfus artışı olur. Bölgenin güzelliklerinden etkilenerek kalıcı bir şekilde yerleşme arzusunda olanların sayısı da az değildir. İstanbul Bodrum nakliyat hizmetimiz kapsamında istediğiniz sayıda eşyayı ilçeye ulaştırıyoruz.

Mobilyalarınızı, beyaz eşyalarınızı ve evinizde yer alan her eşyayı güvenli şekilde Bodrum’a ulaştırıyoruz. Bodrum’un sahil şeridine, merkezine ya da köylerine kolay bir şekilde ulaşım sağlamaktayız. Eşyalarınızı, İstanbul’dan nasıl aldıysak Bodrum’a da aynı şekilde ulaştırıyoruz. Bodrum İstanbul evden eve taşımacılık hizmetinde beklentilerinizin üzerinde bir kalite için Transfer Nakliyat ayrıcalığına güvenebilirsiniz.

İstanbul Bodrum Arası Nakliyat

İstanbul Bodrum evden eve nakliye hizmetleri kapsamını, müşterilerimizin talebine göre belirliyoruz.

Dilerseniz her şeyin sorumluluğunu üstlenebiliriz ya da birtakım işleri kendiniz de halledebilirsiniz. Sizin için sunabileceğimiz hizmetler şöyledir:

  • Eşyalarınızı sınıflandırarak kolilere yerleştiriyoruz.
  • Kolilerin içerisine yerleştirdiğimiz destekler sayesinde eşyaların kırılma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz.
  • Koltuk, kanepe, kitaplık ve dolap gibi eşyaların zarar görmemesi için koruyucu ambalaj malzemeleri kullanıyoruz.
  • Mobilyaların demonte hale getirilerek taşınmasını kolaylaştırıyoruz.
  • Yeni evinizde montaj işlemlerini profesyonel ekip arkadaşlarımız aracılığıyla yapıyoruz.
  • Yeni evinizde perdelerin takılması, rafların duvarlara asılması gibi işlemleri de gerçekleştiriyoruz.

İstanbul Bodrum ev taşıma hizmetimiz kapsamında talep etmeniz halinde eşya depolama hizmeti veriyoruz

İstanbul Bodrum Asansörlü Taşımacılık

İatanbul’dan Bodrum’a taşınırken asansörlü taşımacılık hizmeti sunmaktayız. İstanbul’daki eviniz eğer yüksek katlarda ise asansörümüzü kuruyoruz. Asansöre yüklenen eşyaları kolay bir şekilde araca yüklüyoruz.

İstanbul şehirler arası nakliye hizmetimiz kapsamında elde taşıma hizmeti de veriyoruz. Alt katlara eşyalarınızı asansör kullanmadan personellerimiz aracılığıyla ulaştırıyoruz.

Taşımacılık hizmetimiz sırasında evlerinizin zarar görmemesi için de her zaman üstün bir gayret sarf ediyoruz. Bodrum şehirler arası nakliye hizmetleri esnasında eviniz her zaman temiz kalır. Duvarlarda ya da parkelerde çizilme meydana gelmez.

Asansörlü taşımacılık ayrıcalığını sunan firmamız, size sigortalı taşımacılık anlamında da en iyi hizmeti sunar. Maddi bir kayba yol açacak durumların telafisini sağlıyoruz. En ufak bir hasar olsa bile sigortadan masraflarınızı alabilirsiniz.

Böylece sürpriz masraflar yaşamadan süreç sona erer. İstanbul Bodrum nakliyat firmamız sizlere, yılın 12 ayı hizmet verir. İstediğiniz zaman bize ulaşarak belirlediğiniz tarihte hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

İstanbul Bodrum Parça Eşya Taşıma

İstanbul Bodrum parça eşya taşıma en fazla karşılaştığımız taleplerden biridir. Yaz aylarını ilçede geçirmek isteyenler, kullanacakları eşyaları evden götürmek ister. Özellikle yazlığı olanlar, yeni eşya almak yerine atıl durumda olan eşyalarını yazlığa götürmeyi daha mantıklı bulur.

Bu aşamada en önemli detay, doğru bir nakliye firması seçmektir. İstanbul Bodrum Arası Nakliyat olarak size en iyi nakliye hizmetini sunmaktayız. Nakliye hizmetinde uzun yıllara yayılan deneyimimiz sayesinde tüm kademelerde hatasız olarak ilerlemekteyiz.

İstanbul Bodrum Evden Eve Nakliyat Fiyatları

İstanbul Bodrum evden eve nakliyat fiyatları her zaman bütçenize uygun seviyededir. İstanbul’dan Bodrum’a giderken yakıt tutarlarını göz önüne alarak fiyatı belirlemekteyiz.

İstanbul Bodrum Arası TaşımaNakliye Fiyatı Tutarı
1 + 1 Ev Eşyası Sigortalı Nakliye18.000 TL
2 + 1 Ev Eşyası Sigortalı Nakliye25.000 TL
3 + 1 Ev Eşyası Sigortalı Nakliye30.000 TL
4 + 1 Ev Eşyası Sigortalı Nakliye40.000 TL
Bodrum İstanbul Ev Taşıma Ücretleri

Göz önünde bulundurduğumuz hususlar arasında personel giderleri de vardır. Tüm unsurlar bir araya getirilerek size en uygun fiyat teklifini sunuyoruz. İstanbul Bodrum evden eve nakliye fiyatlarında cazip avantajları kaçırmamak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul İzmir evden eve nakliyat adı altında ülkemiz genelinde özellikle ege bölgesinin tüm illerine taşıma hizmeti sunuyoruz. Detaylar için bizleri ziyaret etmeyi unutmayın.

Neden İstanbul Bodrum Nakliyat?

Diğer firmalara göre daha kurumsal

Başka firmalara göre daha ekonomik

Diğer firmalara göre daha pratik

Başka firmalara göre daha hızlı

Diğer firmalara göre daha eski kuruluş

Başka firmalara göre daha güvenli

Diğer firmalara göre daha garantili; Başka firmalara göre daha geniş kapsamlı sigortalı

Diğer firmalardan daha tecrübeli

Başka firmalardan daha geniş referans ağına sahip

×